Witam wszystkich :)

Hejka! Mam na imię Inna (można mówić Inka (jak kawa :smiley: )). Jestem absolwentką informatyki Politechniki Lubelskiej, niby studiowałam informatykę, ale miałam dużo rzeczy z elektrotechniki. Przeprowadzka do Poznania jest kolejnym wyzwaniem w życiu. Do Sealcode dołączyłam się, żeby poszerzyć swoją wiedzę we Front-endzie, a szczególnie w końcu ogarnąć JS’a oraz poznać nowych i ciekawych ludzi (lubię rozmawiać :slight_smile: )
Poza tym interesuje się sportem, fotografią, książkami :slight_smile: Integrację dla mnie nie są obce. :slight_smile:

P.S.
Jak piszę/mówię coś niepoprawnie, bardzo proszę poprawiać, ponieważ polski nie jest moim ojczystym językiem i uczyłam się sama :smiley:

5 Likes

Nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o Twoja wypowiedź!
Mam nadzieje, ze znajdziesz tu to, czego szukasz i uda się w końcu „ogarnąć JS’a” :smile: (bo jeśli chodzi o ciekawych ludzi, to tylko tacy tutaj są, wiec nudzić się nie można, poznając ich ^^)

4 Likes

Witaj! :smiley: Nauka JS-a to nie lada przygoda, dlatego pamietaj, że kto pyta, nie błądzi. Czuwamy na forum i zawsze z chęcią pomożemy :wink:

4 Likes

Hejka! To mam nadzieję widzimy się w piątek na Sealistenice ^^

2 Likes