Strona Sealcode na Facebooku - whaat?

Dzisiaj założyłem stronę Sealcode na Facebooku:

Jako że hejtuję mocno Facebooka, czuję się zobowiązany wytłumaczyć to posunięcie.

Najpierw podstawowe zasady:

  1. Facebook będzie uzupełniającym środkiem komunikacji - jeżeli ktoś nie ma konta na facebooku, będzie wciąż mógł dowiadywać się o każdym z naszych wydarzeń i inicjatyw;
  2. Facebook nie będzie miejscem w którym prowadzimy dyskusje;
  3. Nie zapłacimy facebookowi ani grosza;
  4. Wciąż hejcę facebooka, JF100%

Stawiłem czoła faktowi, że dla znacznej części użytkowników jak coś nie dzieje się na Facebooku, to nie dzieje się wcale. Mamy okazję pokazać im, że można inaczej.

Założyłem stronę na fejkowe konto FB, trzymane w firefoxowym kontenerze.

Na facebooku będę umieszczał informacje w szczególności o konwersatoriach angielskich, aby zebrać więcej ludzi.

Jeżeli macie jakieś pytania/obiekcje - zamieniam się w słuch. Jeżeli posiadacie konto na Facebooku - lajki nie zaszkodzą :wink:

6 Likes

dobry pomysł, żeby dotrzeć do większej grupy odbiorców :muscle:

Jednak wydaje mi się, że przy każdym poście na facebooku można umieszczać link do wątku na forum, a treść posta powinna zawierać informacje w pigułce z dopiskiem “więcej na forum” :+1:

a co do samego sposobu prowadzenia fanpage to się totalnie nie znam więc nie wiem co pisać żeby dotrzeć do ludzi :stuck_out_tongue:

tutaj pewnie dobrym rozwiązaniem będzie generowanie postów informujących o różnych wydarzeniach lub mentoringu, itd. a każdy posiadający konto na facebooku i należący do grup studenckich mógłby udostępniać posty Sealcode na takich grupach :muscle:

1 Like

Zobaczymy, jak to się spisze :smiley: Póki co prosiłbym Was o wsparcie o szerzeniu wieści o spotkaniach angielskich:

EDIT: doprecyzowałem kilka faktów