Nowy termin sealcallu

Hej,

jako że poniedziałkowy termin na sealcall zbytnio koliduje ze spotkaniami angielskimi (ludzie przychodzą a my jeszcze gadamy xD), to trzeba pomyśleć o jakimś nowym dniu/godzinie od przyszłego tygodnia.

Jakie macie propozycje?

Może drogą eliminacji, co nie zadziała:

  • środa i piątek, bo Sealcoding
  • czwartek też średnio, bo jest pomiędzy
  • zakładam, że weekend to nie jest dobra pora, więc sobota i niedziela odpadają
  • wcześniejsza godznia poniedziałkowa nie zadziała, bo koliduje z godzinami pracy i uczelnią, z tego co pamiętam

Pozostają dwie opcje:

  • poniedziałek wieczór
  • wtorek wieczór

Piszcie, jeżeli coś przeoczyłem :smiley:

Hmm a właściwie to co czyni to przeszkodą? :thinking:

Z mojej perspektywy - po całym dniu sealcodingu nie czuję głodu informacyjnego, wiem co się dzieje i też raczej nie zdążę natrafić na blokujący mnie problem. Z drugiej strony, nie każdy jest na każdym sealcodingu, ale powiedzmy, że z tego, co zaobserwowałem, jeżeli ktoś nie może w środę, to może w piątek lub na odwrót. I wtedy możemy na bieżąco być poinformowani. Więc ta część tygodnia wydaje mi się być już zapełniona. Chyba, że masz inne spojrzenie na tę sprawę, to daj znac :slight_smile:

Hm, masz rację - no to pozostają dwa terminy - poniedziałek i wtorek wieczór. Poniedziałek przed Konwersatorium nie wchodzi w grę, bo to jest obecny termin i nie działa xD Pozostają więc poniedziałek po spotkaniach angielskich i wieczorne godziny wtorkowe:

  • poniedziałek 19:45
  • wtorek 17:30
  • wtorek 18:00
  • wtorek 18:30
  • wtorek 19:00
  • wtorek 19:30
  • wtorek 20:00

0 głosujących

Najwięcej głosów dostała opcja poniedziałek, 19:45 - a więc następny sealcall robimy 9-go Kwietnia :slight_smile: Zaktualizowałem wpis w Sealhubie: ⌨ E6061 Sealcall

1 Like