Lekko spóźnione hejka

Parę osób pewnie już zauważyło że od jakiś 3 miesięcy włóczę się po telegramowych kanałach, ale jakoś tak zapomniałem się przywitać :sweat_smile:.

Więc hej, mam na imię Franek chodzę do technikum na kierunku technik informatyk w Poznańskim TEBie (po wakacjach zaczynam trzeci rok). Od paru miesięcy uczę się javascriptu z jakimiś rezultatami, nie do końca jeszcze wiem czy frontend to jest “to”, ale samo w sobie programowanie mi się podoba :blush:. W wakacje planuje zacząć się uczyć reacta albo vue więc nie omieszkam zadawać głupich pytań :innocent:.

A tak prywatnie

  • Konsumuje za dużo popkultury (od musicali aż po seriale)
  • Jestem fanem thinkpadów
  • Lubię muzykę, ale najwięcej słucham indie popu i Billego Joela
  • Lubię planszówki a dawno temu byłem uzależniony od lola więc w gierki na pc już nie gram
  • Postawiłem w życiu parę hackintoshów ale obecnie żyję linux life na manjaro (chwilowo na gnomie bo pokłóciłem się z xfce)
  • Lubię myśleć że jestem otwartym na inne poglądy człowiekiem. Ale jednocześnie pluje na kapitalizm tfu

Pewnie mógłbym napisać albo więcej albo mniej ale tak jest chyba okej <3. Cieszę się że mogę że mogę być częścią sealcodu :purple_heart:
Peace :v:

1 Like

Witaj :smiley: :wink:

Jakbyś był w potrzebie pomysłu na projekt, który możesz realizować w ramach nauki, daj znać :smiley:

Nie ma takich :angel:

1 Like

Jasne :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like