Kwietniowa integracja!

Kontynuujemy tradycję comiesięcznej integracji w Sealcode!

Uczestnicy @konwersatoria są też serdecznie zaproszeni do udziału :wink:

Wybieramy się do CyberMachiny na planszówki (cc @martwa :wink: ) Zakładamy godziny wieczorne - 18:00+

Jakie terminy Wam pasują?

Uwaga: proszę osoby biorące udział w ankiecie o wstępne zarezerwowanie sobie w kalendarzu terminów, za którymi głosujecie :slight_smile: Jeżeli zorientujecie się, że któryś z zaznaczonych wcześniej przez Was terminów Wam nie pasuje, to proszę o edycję swojej odpowiedzi w ankiecie :slight_smile:

Proszę udzielcie się w ankiecie do końca tego tygodnia:

  • 10 IV (środa)
  • 15 IV (poniedziałek)
  • 17 IV (środa)
  • 19 IV (piątek)
  • 20 IV (sobota)
  • 22 IV (poniedziałek)
  • 26 IV (piątek)
  • 27 IV (sobota)

0 voters

Musiałem posłużyć się wyrocznią:

image

A więc termin wybrany! Spotykamy się 22-go kwietnia (poniedziałek) o 18:00 w CyberMachinie :slight_smile:

1 Like

Wydarzenie na FB, jeżeli ktoś korzysta:

Tyle że to jest poniedziałek wielkanocny (oraz śmigus-dyngus :smiley: ). Nie jestem przekonany czy to jest dobry termin i przypuszczam, że ktoś z wybierających ten termin mógł zwyczajnie zapomnieć o tym

2 Likes

@piotr-ptaszynski vox populi, vox Dei

1 Like

Masz rację, zupełnie o tym zapomniałem >< Nie będzie mnie wtedy, będę u rodziny. Wygrywa więc jednak termin 15 IV!

Sorry za zamieszanie i dziękuję za czujność!

3 Likes

Rezerwacja potwierdzona! Tego dnia na dole będzie odbywał się quiz filmowy więc mamy stolik gdzieś w górnej części.

3 Likes

To juz dzisiaj! Zapraszam wszystkie foki i uczestnikow @konwersatoria :slight_smile:

2 Likes

Dziękuję wszystkim za przyjście :wink:

4 Likes