Jump Seal Arena 🦘 - 15 grudnia

Kiedy pasowałoby Wam wyskoczyć (hehe) na Jump Arenę?

  • 4 grudnia (środa) 18:00
  • 9 grudnia (poniedziałek) 18:00
  • 13 grudnia (piątek) 18:00
  • 15 grudnia (niedziela) 12:00
  • 15 grudnia (niedziela) 18:00
0 voters

PS. głosy zbieramy do 2019-11-26T22:59:00Z, potencjalne remisy rozstrzygnie Wyrocznia używając tokena z 2019-11-27 00:00

Czy mogę zapromować aby to był fly park (w galerii M1) zamiast jump areny?
Oferuje naukę podstawowych salt w zamian ;p

1 Like

Nauka salt brzmi kusząco, chociaż nie wiem czy akurat ja się skuszę xd A czym się jeszcze różni fly park od jump areny?

Jednogłośnie wybraliśmy 15-go grudnia, 18:00 :wink:

Do zobaczenia!

Zachęcam też do zabrania głosu w wywiązanej powyżej dyskusji nt. miejsca

W sumie to różni się tym że jest trochę różnych atrakcji. Np zjeżdżalnie, byk, trapez do gąbek, boisko do piłki nożnej dmuchane takie no i reszta klasyków. Wiem jednak że oni mają mieć wigilie 15 grudnia i nie wiem jak otwarte będzie :slight_smile: mogę się dowiedzieć.
W sumie tez dopuki nie sprawdzicie to opinii nie wyrobimy sobie ;p
Za miesiąc otwiera się też stacja grawitacja i tam to w ogóle będzie co robić ^^

2 Likes

Jestem za tym, aby spróbować nowego miejsca :smiley: Daj proszę znać, jak się dowiesz czy będą wtedy tam mieli otwarte (ja sprawdzę jak jest z Jump Areną)

(Zadzwoniłem, jump arena będzie czynna 15-go grudnia, do 21:00)

grawitacja jest spoko!

2 Likes

Z tego co wiem wstępnie ma być otwarte jak zawsze czyli do 21:00 :slight_smile:
Jest spora szansa, że uda mi się ogarnąć dwie wejściówki na godzinę za darmo, gdyby ktoś chciał skorzystać, albo chciałby iść a nie ma kasy akurat! :slight_smile: Może jakiś konkurs na Fokach ?XD

1 Like

Możemy wylosować wejściówki za pomocą Wyroczni :wink: Jeżeli możesz to załatw proszę wejściówki i rozlosujemy je wśród osób które zgłosiły się do udziału :smiley:

To już jutro! Kilka faktów:

  • spotykamy się o 2019-12-14T23:00:00Z 18:00 w Fly Park w galerii M1,
  • spakujcie antypoślizgowe skarpetki, jeżeli macie! Jeżeli nie, to pewnie na miejscu można kupić własne (@rafalciecwierz proszę o potwierdzenie :smiley: )

Można kupić na miejscu :slight_smile:

1 Like