Integracja - maj/czerwiec!

Hejże @sealhome!

Biorąc pomysły z poprzednich sealtegracji oto moje propozycje na maj:

  • Wyprawa piesza/rowerowa - ostatnio byliśmy na pieszej wyprawie do Rezerwatu Meteoryt Morasko i było świetnie! Trasa miała ~6 km. co teraz jawi mi się jako idealny dystans. Nie mam zbytnio pomysłu jaki mógłby być cel kolejnej wyprawy, ostatnio proponowana Dziewicza Góra bardziej się nadaje na wyprawę rowerową, może warto spróbować?

  • Planszówkowe szaleństwo - w Sealhouse lub Cybermachinie (ktoś zna inne odpowiednie miejsca?), mam świetną grę na 6+ osób (Sicret Hitler), można też załatwić Cards Against Humanity, mam też inne planszówki.

  • Park trampolinowy - poroponowany ostatnio przez @piotr-ptaszynski, wełðug mnie świetny pomysł. Ma ktoś jakąś sprawdzoną miejscówkę? Ja słyszałem tylko o Poznań Jump Arena.

  • Escape room - ilość pokoi do których możemy wspólnie pójść drastycznie się zmniejsza :stuck_out_tongue:. Co powiecie na jakiś od EXODUSa? Gdy będzie dużo chętnych można zrobić dwa teamy.

Macie może jakieś inne pomysły? Zachęcam do dyskusji! :cat2:

Zapraszam też oczywiście uczestników @konwersatoria :smiley:

@kociamber jest jakiś powód dla których nie ma dostępnych terminów niedzielnych? :thinking:

1 Like

Wszystko ma swój powód, w tym wypadku jest to moje nieogarnięcie i występowanie niedzieli na początku tygodnia w moim systemowym kalendarzu :slight_smile: . Już poprawiam!

Przed tym jak ustalimy co chcemy robić, ustalmy kiedy możemy się razem zebrać! Zakładam że najprościej będzie się spotkać w weekend, domyślnie chodzi o godziny popołudniowe. Domyślam się że najbliższy weekend pewnie odpada, ale i tak go wstawiam do ankiety.

EDIT:
nie dodałem najbardziej oczywistego dnia - niedzieli! Już poprawione!

  • 10.05
  • 11.05
  • 12.05
  • 13.05
  • 17.05
  • 18.05
  • 19.05
  • 20.05
  • 24.05
  • 25.05
  • 26.05
  • 27.05
  • nie ma tu terminu który by mi pasował <(")

0 głosujących

1 Like

A tego 17-tego to o której by miała się odbyć ta interacja?

cc @konwersatoria - termin jeszcze nie jest przyklepany, jesteście wszyscy zaproszeni :slight_smile:

Wygląda na to że w maju nie znajdziemy odpowiedniego terminu, poszukajmy więc w czerwcu!

    • 26.05
    • 27.05
    • 1.06
    • 2.06
    • 3.06
    • 8.06
    • 9.06
    • 10.06
    • 15.06
    • 16.06
    • 17.06
    • 22.06
    • 23.06
    • 24.06
    • jestem zainteresowana/zainteresowany ale jeszcze nie wiem czy będę
    • nie ma tu terminu który by mi pasował <(")

0 głosujących

@sealhome!
Wygląda na to że sealtegracja odbędzie się 23.06! Czas wybrać jak będziemy się sealtegrować. Jako że nie padły inne pomysły, do ankiety (już ostatniej!) wstawiam propozycje z pierwszego posta, gdzie znajdziecie dokładniejsze opisy. Choose wisely!

    • piesza wyprawa
    • planszówki
    • escape room
    • park trampolinowy

0 głosujących

Piszę się na pieszą wyprawę, ale nie na rowerową (bo nie mam roweru :P).

Brak roweru to nie problem! Na pętli przy os. Sobieskiego można podobno tanio wypożyczyć!

1 Like

Wychodzi na to że zagramy w planszówki!

Z miejsc które brałem pod uwagę Cybermachina okazała się najsensowniejsza (sprawdzone miejsce, nie trzeba płacić za rezerwacje).

Tak więc spotykamy się w sobotę (23.06) o godzinie 18:00 w Cybermachinie przy ul. Mielżyńskiego 19. Dam jeszcze znać który dokładnie stolik mamy zarezerwowany. :slight_smile:

Kto może niech przyniesie gry planszowe, najlepiej na większą liczbę osób, jest też opcja wypożyczenia czegoś na miejscu.

2 Likes

Ciemno było :smiley:

1 Like