Hello Sealcode! :)

Cześć wszystkim!
Moje imię to Marcin, studiuję informatykę na UAM-ie, a właściwie to już kończę :stuck_out_tongue:
Moja przygoda z WebDevem i apkami webowymi co prawda dopiero się rozpoczęła, lecz w żadnym wypadku mnie to nie zniechęca, przeciwnie, jestem pełen zapału i optymizmu.
Do tej pory miałem lekką styczność z back-endem (głównie w Pythonie), ale chcę zgłębić tajniki front-endu i dobrze zaznajomić się z JS-em. Wierzę, że SealCode pozwoli mi poszerzać i szlifować te zdolności.

Poza programowaniem lubię wiele rzeczy, chociażby sport, muzykę (gram na gitarze) i książki, głównie powieści detektywistyczne. Uwielbiam kawę i kuchnię włoską.
Miło mi Was poznać :slight_smile:

1 Like

Witaj!

Jak oceniasz swoją znajomość JS-a - czy pisałeś już coś w nim? Jeżeli nie, to myślę, że na start super będzie abyś przejrzał kurs na freecodecamp:

Przyznam, że póki co to niewiele, lecz postaram się nadrobić te zaległości. Zapoznam się, dzięki!

Ten kurs pokaże Ci podstawy JS-a, a takżejego niektóre niuanse i zawiłości. Nie musisz robić całego kursu - jak zrobisz pierwszy główny segment (Basic JavaScript) to daj znać, zrobimy jakiś treningowy projekt :slight_smile:

No i witamy w naszych foczych progach! :smiley: W razie jakichkolwiek pytań - pytaj śmiało, czy to na forum, czy to na telegramie :muscle:

Super! Odezwę się wkrótce :slight_smile:

1 Like