Hejoooooo!

Cześć! :wave:

Jak pewnie się domyślacie po tytule wpisu jestem nowym członkiem sealcodowego zespołu, więc napiszę troszkę o sobie.
Mam na imię Miłosz i aktualnie jestem uczniem Technikum Komunikacji na profilu informatycznym, który zdał do 3 klasy. Niestety informatyka nie okazała się moim powołaniem i próbuję się przenieść do liceum na profil humanistyczny, aby w przyszłości zostać dziennikarzem. W takim razie pewnie zapytacie co ja tutaj robię? Otóż nie każdy musi programować, a ja świetnie się odnajduję w prowadzeniu szkoleń i tym też zamierzam się tutaj zajmować.
Poza życiem “zawodowym” jestem aktywistą Extinction Rebellion oraz poznańskiego Towarzystwa Pomocy Wzajemnej i Gospodarki Solidarnościowej. Interesuję się fotografią, filmem, teatrem i szeroko pojętą sztuką, warto dodać, że we wszystkich tych dziedzinach zarówno z poziomu odbiorcy jak i twórcy.

Teraz kiedy wiecie już coś o mnie, pozostaje mi liczyć na udaną współpracę :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

WItamy w naszych foczych prograch :wink: Widzę, że dołączyłeś już do odpowiednich grup telegramowych :smiley:

1 Like