Cześć Sealcode!

Cześć Wszystkim!
Mam na imię Mateusz, pochodzę z Gdyni.
Swoją przygodę z programowaniem zacząłem od bardzo nieudanej próby nauczenia się C++ kilkanaście lat temu. Potem, już na studiach (wybitnie nieinformatycznych, biotechnologia) wykładowca pokazał mi Pythona. Potem poznałem Front-End i… cóż, złapałem bakcyla na dobre. Najpierw HTML, CSS, potem JS, React i próby zrozumienia Reduxa. Zajawka jest na tyle mocna, że od października zaczynam studia zaoczne na kierunku informatyka.
A, no i od jakiegoś czasu próbuję się lepiej zapoznać z Linuxem :slight_smile:
W wolnych chwilach (od pracy i programowania, więc jest tego mało) zajmuję się muzyką - gitara i wokal. No i od czasu do czasu uwarzę jakieś piwko domowymi metodami. Lubię też połazić po górach, ale Tatry zbyt daleko od Gdyni, żebym robił to często.
Chciałbym się tu nauczyć czegoś nowego, złapać doświadczenie pracując przy konkretnym projekcie i przede wszystkim poszerzać programistyczne (i nie tylko) horyzonty.
Liczę na wyzwania, wsparcie i cierpliwość, kiedy będzie mi ciężko coś zrozumieć :wink:
O SealCode dowiedziałem się przez dziwny zbieg okoliczności od Kuby, którego poznałem zupełnie przypadkiem, ale to już historia na inny czas… Może na jakąś integrację w przyszłości :smiley:

1 Like

Siema!

Polecam obserwować tagi integracja i wydarzenia na forum :slight_smile: Coprawda większość w nich jest w Poznaniu, ale może uda się to kiedyś jakoś ogarnąć :wink: