CC: Zaproszenie na Poznańskie Map Party

TL;DR: 25-go maja o godz. 14:00 odbędzie się Poznańskie Map Party, kierowane do edytorów i użytkowników OpenStreetMap. Jako ~regularny edytor OSM jestem bardzo zainteresowany :wink: Pomyślałem, że ktoś z Was (może @arkadiusz.wieczorek?) też się zaciekawi tematem.

Poniżej załączam treść zaproszenia. Jak ktoś jest zainteresowany udziałem, to proszę o kontakt, napiszę im ile osób się od nas spodziewać :wink:

Cześć! Zapraszamy na kolejne poznańskie OSM Map Party. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać projekt OpenStreetMap, zgłębić tajniki edycji danych mapowych i poznać innych maperów z okolicy!

Poziom zaawansowania w edycji nie ma znaczenia - przewidujemy wstępne szkolenie oraz podział zadań w zależności od chęci i możliwości edytorów.

Chcielibyśmy również wypracować wspólne stanowisko odnośnie kilku tematów z naszego regionu, które od dawna się o to proszą.

Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu daj nam proszę znać odpisując na tą wiadomość. Jeżeli masz swoje tematy, które powinniśmy poruszyć to napisz, żebyśmy mogli się przygotować.
Spotkanie odbędzie się 25 maja w salce przy ul. Obozowej 5 (Ewangelickie Centrum Parafialne, salka na I piętrze) od godziny 14.00 W razie pytań
prosimy o kontakt. Pozdrawiamy!

Odpadam z uwagi na termin.