[2019] Warsztaty z testowania aplikacji webowych #3: termin

Cześć!
Kolejne warsztaty będą dotyczyć testów e2e. Tym razem do uczestnictwa będzie potrzebna znajomość JSa (przynajmniej podstaw), laptop i umiejętność czytania anglojęzycznej dokumentacji :slight_smile: na nasze potrzeby będziemy korzystać z Cypressa – więcej szczegółów i potrzebny setup podam przez warsztatami. Na razie chciałabym wybrać termin (start jak zwykle o 18.30):

  • piątek 23 sierpnia
  • poniedziałek 26 sierpnia
  • środa 28 sierpnia
  • czwartek 29 sierpnia
  • piątek 30 sierpnia
0 voters

Proszę o wybór terminu do 2019-08-14T22:00:00Z do końca dnia.

1 Like

Beacon z 16 Aug 2019 00:00:00 GMT i moja zasada wybierania najbliższego terminu zgodnie przyjęły, że warsztaty odbędą się w przyszły piątek. Materiały wrzucę w poniedziałek :slight_smile:

1 Like

Informacje przed warsztatami, z małym poślizgiem:

  1. sklonujcie / sforkujcie i sklonujcie wedle uznania to repozytorium. Zapoznajcie się z readme, dużo tego nie ma :slight_smile:
  2. będziecie potrzebować Node.js i npma – jeśli jeszcze z nimi z jakichś powodów nie pracowaliście, to zapoznajcie się z np. tym artykułem.
  3. do pisania testów będziemy używać appki online, więc nie potrzeba niczego zaciągać – dodam link do prezki, którą udostępnię przed piątkiem.
3 Likes

Prezentacja na jutrzejsze warsztaty:

e2e.pdf (844,4 KB)

3 Likes

Re: strefy czasowe i zamawianie taksówki w Amsterdamie na 2:00 na 26 marca 2017

Dzięki za uczestnictwo wczoraj! Mam nadzieję, że teraz już wszyscy uczestnicy wiedzą, jak zrobić peanut buttery & jelly sandwich. Ostatnie warsztaty (z testów wydajności) zrobimy pod koniec września – za jakiś czas wrzucę ankietę co do terminu :slight_smile:

2 Likes

Ja już wiem <3

3 Likes