Siemka :)

Hej :slight_smile:
Jak już pisałem na Telegramie - dowiedziałem się o Sealcode przez przypadek - Laura zalinkowała swojego forka youtube-dl w wątku o zepsutym ekstraktorze cda.pl no i myk.
Kiedyś dużo grałem w gierki, głównie MMO na prywatnych serwerach i interesowało mnie w jaki sposób są utrzymywane (skąd się biorą te bugi i w jaki sposób to naprawiają :p). Próbowałem zacząć od C++, ale dopiero jak wyszedł Minecraft zrobiony w Javie przez Notcha to jakoś nabrałem tępa - też chciałem zrobić swoją grę. Potem jakoś dostałem się na studia - zrezygnowałem po niecałych 2 latach, bo przestałem się tam uczyć programowania (C# był podobny do Javy, więc nie musiałem się zbytnio starać) - ale to tam podjąłem decyzję o wejściu w weba - pamiętam, że czytałem wtedy na Hacker News o asm.js i w ogóle o WebAssembly i doszedłem do wniosku, że nie ma nic lepszego niż Internet. Potem długo próbowałem dostać się do zawodu bez papierka (w międzyczasie popełniając https://wybornie.org/) i w końcu dostałem się do korpo… Nie mam zbytnio na co narzekać, dłubię sobie w jsie, ale jednak przestałem się trochę rozwijać w tej pracy i szukam miejsca gdzie wskrzesiłbym swoją pasję do nauki - i chyba znalazłem :stuck_out_tongue:
Wszystkim znajomym proponuję instalację Linuxa (jeszcze nikt się nie zgodził :smiley:).
A poza tym to jakimś sposobem dałem się namówić na zrobienie licencji pilota i może niedługo to skończę :stuck_out_tongue: no i coś tam się bawiłem muzyką, można mnie znaleźć na soundcloudzie.

5 Likes

Wow. Mega szacun za wybornie.org, przysiądę do tego, jestem ciekaw, z którym posłem mnie zshippuje :muscle:

Witam w naszych foczych progach. Samolotami nie latamy, ale zaraz Cię wdrożę w co trzeba i może już niedługo będziesz lądował diffy :wink:

1 Like