Jump Seal Arena 馃 - 15 grudnia

Kiedy pasowa艂oby Wam wyskoczy膰 (hehe) na Jump Aren臋?

• 4 grudnia (艣roda) 18:00
  • 9 grudnia (poniedzia艂ek) 18:00
  • 13 grudnia (pi膮tek) 18:00
  • 15 grudnia (niedziela) 12:00
  • 15 grudnia (niedziela) 18:00

0 g艂osuj膮cych

PS. g艂osy zbieramy do 2019-11-26T22:59:00Z, potencjalne remisy rozstrzygnie Wyrocznia u偶ywaj膮c tokena z 2019-11-27 00:00

Czy mog臋 zapromowa膰 aby to by艂 fly park (w galerii M1) zamiast jump areny?
Oferuje nauk臋 podstawowych salt w zamian ;p

1lajk

Nauka salt brzmi kusz膮co, chocia偶 nie wiem czy akurat ja si臋 skusz臋 xd A czym si臋 jeszcze r贸偶ni fly park od jump areny?

Jednog艂o艣nie wybrali艣my 15-go grudnia, 18:00 :wink:

Do zobaczenia!

Zach臋cam te偶 do zabrania g艂osu w wywi膮zanej powy偶ej dyskusji nt. miejsca

W sumie to r贸偶ni si臋 tym 偶e jest troch臋 r贸偶nych atrakcji. Np zje偶d偶alnie, byk, trapez do g膮bek, boisko do pi艂ki no偶nej dmuchane takie no i reszta klasyk贸w. Wiem jednak 偶e oni maj膮 mie膰 wigilie 15 grudnia i nie wiem jak otwarte b臋dzie :slight_smile: mog臋 si臋 dowiedzie膰.
W sumie tez dopuki nie sprawdzicie to opinii nie wyrobimy sobie ;p
Za miesi膮c otwiera si臋 te偶 stacja grawitacja i tam to w og贸le b臋dzie co robi膰 ^^

2lajki

Jestem za tym, aby spr贸bowa膰 nowego miejsca :smiley: Daj prosz臋 zna膰, jak si臋 dowiesz czy b臋d膮 wtedy tam mieli otwarte (ja sprawdz臋 jak jest z Jump Aren膮)

(Zadzwoni艂em, jump arena b臋dzie czynna 15-go grudnia, do 21:00)

grawitacja jest spoko!

2lajki

Z tego co wiem wst臋pnie ma by膰 otwarte jak zawsze czyli do 21:00 :slight_smile:
Jest spora szansa, 偶e uda mi si臋 ogarn膮膰 dwie wej艣ci贸wki na godzin臋 za darmo, gdyby kto艣 chcia艂 skorzysta膰, albo chcia艂by i艣膰 a nie ma kasy akurat! :slight_smile: Mo偶e jaki艣 konkurs na Fokach ?XD

1lajk

Mo偶emy wylosowa膰 wej艣ci贸wki za pomoc膮 Wyroczni :wink: Je偶eli mo偶esz to za艂atw prosz臋 wej艣ci贸wki i rozlosujemy je w艣r贸d os贸b kt贸re zg艂osi艂y si臋 do udzia艂u :smiley: