#hello-sealcode: przedstawmy się sobie!

organizacyjne
welcome-to-sealcode

Cześć!
Mam na imię Paweł, jestem studentem informatyki trzeciego roku na UAM’ie. Dołączyłem do Sealcode żeby w dalszym ciągu kształcić moje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego i zdobyć doświadczenie. Odkąd pamiętam programuję głównie w C++, ale inne języki nie są mi obce. Lubię pograć w lol’a, kosza czy inny aktywny sposób spędzić czas.,

Cześć!
Mam na imię Damian i jak wielu z Was studiuję na trzecim roku na UAMie. Posiadam już pewne doświadczenie komercyjne w .NET i w JSie, ale wiedzy nigdy za wiele, dlatego mam nadzieję na podszkolenie swoich skillsów z Reacta :wink:
W wolnym czasie podróżuję, gram w zespole i zajmuję się produkcją muzyki. Peace!

Cześć!
Mam na imię Maciek, jestem studentem I roku informatyki. Pierwszy program napisałem napisałem w C++ na początku liceum, jednak ostatnio zainteresowałem się WebDevem i wydaje mi się, że Sealcode będzie dobrym miejscem do rozwoju w tej dziedzinie :slight_smile:

Poza studiami i informatyką gram na instrumentach (gitara i pianino), pracuję w radiu jako realizator dźwięku, a wcześniej trenowałem brydża sportowego :slight_smile:

Cześć ;p Jestem Filip i studiuję Informatyke na UAM. Przygode z programowaniem zacząłem już w liceum i chciałbym się dalej w tym rozwijać. Poza tym w wolnych chwilach lubię pograć na gitarze lub w jakąś grę i spotykać się ze znajomymi.

Cześć :slight_smile: Mam na imię Mikołaj. Jestem na 3 roku informatyki na UAM. Dołączyłem do sealcode aby poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać ciekawych ludzi.

Cześć :slight_smile: Mam na imię Przemek, jestem na 3 roku informatyki na UAM. Interesuję się programowaniem w Javie (głównie aplikacje serwerowe w Spring Boot) i tworzeniem frontu do aplikacji serwerowych. Do Sealcode dołączyłem, ponieważ chciałbym rozwinąć moje umiejętności :slight_smile: