#hello-sealcode: przedstawmy się sobie!

organizacyjne
welcome-to-sealcode

W tym wątku przedstawiamy się sobie nawzajem:)

Kiedyś zachęcałem, aby wszyscy przedstawiali się w osobnym wątku, ale po pewnym czasie wątków było za dużo i robił się bałagan :wink: Dlatego tutaj zebraliśmy wszystkie wpisy w #hello-sealcode i zachęcamy dalszego zapoznawania się ze sobą :wink:

Ten wątek będzie publiczny. Jeżeli nie chcecie, aby Wasze dane były indeksowane przez wyszukiwarki, nie podawajcie swoich imion i nazwisk.

Powitanie z mojej strony:

Cześć!
Jestem Kuba i jestem (współ)założycielem Sealcode’u. Zaczęło się od tworzenia Sealiousa, a z czasem działalność rozszerzyła się do wszechstronności i dynamiki, jaką znacie dzisiaj.

Sprawnie kodzę w JS, jestem linuksiarzem, piewcą Open Source’u. Bardzo przejmują mnie kwestie prywatności w Internecie i wpływu technologii na pozacyfrowe życie ludzi (stąd zalążki odnogi Sealcode’u w postaci inicjatywy Odpowiedzialni.it.

Poza światem cyfrowym lubię jeździć na rowerze, ćwiczę jogę, gram na pianinie i dbam o swoją dietę (charakteryzuje mnie fakt, że nie jadłem słodyczy od 2012 roku :smiley: ).

Wybieram funkcjonalność ponad estetykę, jeżeli jedno wyklucza drugie. Jednak najbardziej lubię, gdy te dwie cechy idą w parze

Cześc :smiley: Mam na imię Damian, po wakacjach będę studentem drugiego roku informatyki na UAMie. Programuje od niesełna roku, moją ulubioną dziedzinią jest zdecydowanie Front-End.

Poza programowaniem zajmuję się montażem filmów. Dwa lata temu skończyłem swoją profesjonalną przygodę ze sportem, byłą to lekkoatletyka, a dokładniej biegi na 800 i 1500m. Miałem również swój epizod jako tancerz jumpstyle.

Poza tym lubię zdrowe jedzenie, piłkę nożną i dobrze dobrane kolory na stronach i aplikacjach webowych :smiley:

Witamy w zespole :3

O, ja kiedyś troszeeeeczkę w tym siedziałem. Jakie filmy miałeś okazję montować?

Witam
Nazywam się Patryk. Aktualnie jestem studentem 1 roku Informatyki na WMI UAM.
Pierwszy prosty program napisałem w Pascalu niecałe10 lat temu. Od czasów liceum pozostałem przy C++ i javascripcie.
Aktualnie rozwijam się w kierunku Front-Endu a dokładniej React, choć planuję również rozwijać się w kierunku Back-Enda.
Niestety w najbliższym czasie raczej będziemy widzieli się rzadko, gdyż nie posiadam laptopa.

Cześć, mam na imię Rafał, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem do programu mentoringowego aby nauczyć się oraz zdobyć trochę doświadczenia co na pewno się przyda tym bardziej, że przynajmniej na wstępie Front-End mnie zainteresował a poza tym podstawy, np. C++ tez oczywiście już zdążyłem poznać. Jeżeli chodzi o aktywność offline to lubię wszystkie dziedziny sportu zarówno uprawiać jak i oglądać w tv. Oczywiście dobry film muzyka też często mi towarzyszą ;)))

Cześć, mam na imię Paweł, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem tutaj żeby nauczyć się czegoś nowego i zdobyć jakieś doświadczenie. Lubie każdy rodzaj sportu zarówno uprawiać jak i oglądać. Poza tym uwielbiam spędzać czas na Netflixie lub czytać książki :smiley:

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem studentem 4 roku informatyki. Dołączyłem do sealcode by poprawić moje umiejętności w zakresie tworzenia aplikacji webowych, a także troszkę zarobić, poznać ciekawych ludzi i zrobić coś fajnego :slight_smile:

Hej, mam na Imię Antonio. Z informatyką miałem okazję zacząć swoją przygodę już jakiś czas temu, mianowicie wtedy gdy poszedłem do technikum o tym samym charakterze. Czym się bawiłem? Szczególnie robiłem wiele z zakresu HTML, CSS trochę mniej JS (FrontEnd). Obecnie jestem studentem I roku informatyki na UAM’ie. Czego szukam w Sealcode? Wiedzę bo wiedza rodzi wiedzę :smiley: Mam nadzieję, że to będzie owocna współpraca :slight_smile:

Cześć :grinning:
Jestem Natalia, swoją przygodę z Sealcode rozpoczęłam na kursach prowadzonych przez Mikołaja Szumigalskiego a później Stanisława Gołębiewskiego. Skutecznie zachęcili do nauki js, html, css, stąd zaczęło się pojawiać moje dalsze zainteresowanie front endem. Chcąc się więcej nauczyć, postanowiłam wziąć udział w programie mentoringowym :slight_smile: Liczę, że to poszerzy mocno moją dotychczasową wiedzę.

Cześć :smiley:
Nazywam się Łukasz, jestem studentem 3-roku informatyki w Poznaniu. Do tej pory zajmowałem się głównie C# i c++, jednak po ostatnim stażu w Komputroniku zainteresowałem się Js oraz Vue, a po mail od sealcodu stwierdziłem, że to doskonała opcja to podszkolenia swoich umiejętności. Dodatkowo w wolnym czasie zajmuję się prowadzeniem sesji RPG w Dungeon and Dragons :wink:

Dzień dobry, cześć i czołem.
Nazywam się Karol i jestem studentem 3-ciego roku informatyki. W ciągu mojej studenckiej kariery zajmowałem się głownie backendem w C#. Znam też trochę Pythona. Przyszedłem tutaj, ponieważ uznałem, że czas nauczyć się trochę frontendu oraz zdobyć doświadczenie oraz nowe znajomości.

W wolnym czasie lubię chodzić(czasami nawet biegać) po Poznaniu, grać ze znajomymi w DnD oraz słuchać muzyki.

Cześć!
Mam na imię Krystian, dopiero zacząłem studiowanie informatyki na UAMie. Dołączyłem do sealcode, żeby zdobyć więcej motywacji do działania w zakresie WebDevu - w grupie zawsze raźniej, szlifować to o czym już jakieś pojęcie mam, no i oczywiście nauczyć się nowych technologii. Jestem po technikum informatycznym. Jeśli chodzi o pisanie stron - myślę, że HTML i CSS znam na dosyć dobrym poziomie, jednak JS, PHP, MySQL też nie są mi obce, coś tam w nich robiłem. Mam nadzieję podszkolić się w node.js, którego dosłownie tylko poznałem i reszcie przydatnych technologii. Poza siedzeniem przed kompem lubię sobie poćwiczyć, tak dla lepszego samopoczucia - programowanie i sport, to jest życie :stuck_out_tongue: Liczę na miłe towarzystwo i owocną współpracę :v:

Cześć!
Mam na imię Przemek, jestem studentem informatyki pierwszego roku na UAM’ie. Przyszedłem do sealcode, żeby poprzez praktykę zdobyć wiedzę na temat WebDevu. Mimo iż moim ulubionym zajęciem jest programowanie w C/C++, a samymi stronami internetowymi nigdy się nie interesowałem. Mam nadzieję że praca z Wami sprawi, że polubię kodzić stronki :slight_smile: Poza zamiłowaniem do programowania, jestem zapalonym graczem i sportowcem (basen, rower i siłownia). Uwielbiam też uczęszczać do kina i dobrze zjeść :hamburger:
Mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna :slight_smile:

Hej!

Jestem Ania i “I’m going on an adventure!” - studiuję 1 rok Informatyki. Od mniej więcej półtora roku programuję dla przyjemności. Zaczynałam od C, C++, ale zdecydowanie moje zainteresowania siedzą gdzie indziej, to znaczy w aplikacjach webowych oraz projektowaniu stron. Poznałam HTML-5, CSS, trochę JS, a także skubnęłam nieco back-endu, ale tylko w celach “użytkowych”, specjalnie do aplikacji, którą się zajmowałam. Poza programowaniem kończę inżynierkę na polibudzie, gram na pianinie i jeżdżę na motocyklu (ale nie łącząc tych dwóch czynności na raz :D) Mam nadzieję, że w SealCodzie popracuję nad profesjonalnymi stronami i aplikacjami, poznając nowe technologie, środowiska i rozwijając intuicję programistyczną, w miłej atmosferze :slight_smile:

Cześć, mam na imię Jan, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem tutaj żeby nauczyć się czegoś nowego i zdobyć jakieś nowe doświadczenie. W ciągu mojej studenckiej kariery zajmowałem się głownie backendem w Javie(Springboot). W wolnym czasie lubię grać ze znajomymi w BF1, Fortnite oraz słuchać muzyki.

Poprzenosiłem wszystkie posty w jeden wątek, bo zaczynało się robić tłoczno. Witam wszystkich!!

Cześć, jestem Marcin, studiuję na 2 roku informatyki na UAM. Dołączyłem do Sealcode aby wypełnić produktywnie czas ciekawymi projektami szkolącymi mnie w WebDevie, dostać rady od bardziej doświadczonych kolegów, rozwijać swoją pasję i dostać po studiach fajną pracę :slight_smile:. Staram się jak najbardziej podszkolić zwłaszcza w Javascripcie, mój ulubiony framework obecnie to Vue.js. Pisałem też kilka małych projektów w Pythonie, PHP, C# i liznąłem Javę. Oprócz WebDevu pasjonuje mnie też geografia, zamierzam jako jeden z przyszłych projektów stworzyć generator losowych miast, aczkolwiek zobaczymy jak z tym pójdzie :smiley:. Lubię też rysować, malować i tworzyć muzykę elektroniczną. Postaram się wnieść ile tylko mogę do Sealcode’u, albo w każdym razie tyle, ile mi starczy czasu :stuck_out_tongue:

Cześć :smile:
Jestem Bartosz i jestem studentem III roku na wydziale WMI. Jeśli chodzi o programowanie to już trochę “liznąłem” parę języków jak C#, C/C++, Java, SQL oraz teraz głównie razem z Sealcode chciałbym poszerzyć wiedzę w zakresie front-endu. Poza szkołą i programowaniem lubię podróżować oraz sport (piłka nożna, siatkówka, biegi).

Cześć!

Mam na imię Adrian i aktualnie jestem na pierwszym roku Informatyki na wydziale WMI. Pierwszy rok zaczynam po raz trzeci. Poprzednie dwa razy porzucałem studia żeby wylecieć na kilka miesięcy do Australii i z paru innych powodów. Lubię podróżować, została mi do odkrycia jeszcze Ameryka Płn. jak i Pd. Poza tym uwielbiam sport, biegam amatorsko od wielu lat, często siedzę na basenie i czasem chwytam się innych zajęć jak starczy czasu. Swego czasu trenowałem boks.

Dwa lata temu zacząłem pracować w branży IT zajmując się front endem (różnie, trochę JS, trochę CSS i zacząłem w React). Aktualnie w tej samej firmie pracuję jako koordynator testów automatycznych przeglądarkowych (Selenium) oraz mobilnych (Appium). Wciąż dokształcam się w kierunku front endu. Samodzielnie rozwijam się w kierunku JS, Node.js, PHP, React & Redux, itp.

Chciałbym wciąż się rozwijać i właśnie dlatego tu jestem. Poza tym aż do inżynierki nie mam zamiaru już nigdzie wylatywać na dłużej, więc tym razem na pewno nie porzucam studiów :wink:

Pozdrawiam!

Cześć!

Mam na imię Krzysztof i studiuję informatykę na UAMie. Dopiero zaczynam przygodę z programowaniem, ale mam dużo chęci do nauki. Obecnie programuję w C++, ale HTML i CSS nie są mi obce. Dołączając do Sealcode mam na celu nabrać doświadczenia, które pomoże mi w dalszej pracy. Liczę na miłą i pozytywną atmosferę :smile:
Pozdrawiam !