Hello, sealcode!

EDIT: as of Oct 2023, we’re going back to having introductions in a single thread. And we’re doing them in English!

EDIT: od 10-04-2019 posty z przedstawieniem się piszemy w osobnych wątkach :slight_smile:


W tym wątku przedstawiamy się sobie nawzajem:)

Ten wątek będzie publiczny. Jeżeli nie chcecie, aby Wasze dane były indeksowane przez wyszukiwarki, nie podawajcie swoich imion i nazwisk.


Powitanie z mojej strony:

Cześć!
Jestem Kuba i jestem (współ)założycielem Sealcode’u. Zaczęło się od tworzenia Sealiousa, a z czasem działalność rozszerzyła się do wszechstronności i dynamiki, jaką znacie dzisiaj.

Sprawnie kodzę w JS, jestem linuksiarzem, piewcą Open Source’u. Bardzo przejmują mnie kwestie prywatności w Internecie i wpływu technologii na pozacyfrowe życie ludzi (stąd zalążki odnogi Sealcode’u w postaci inicjatywy Odpowiedzialni.it.

Poza światem cyfrowym lubię jeździć na rowerze, ćwiczę jogę, gram na pianinie i dbam o swoją dietę (charakteryzuje mnie fakt, że nie jadłem słodyczy od 2012 roku :smiley: ).

Wybieram funkcjonalność ponad estetykę, jeżeli jedno wyklucza drugie. Jednak najbardziej lubię, gdy te dwie cechy idą w parze

1 Like

Cześc :smiley: Mam na imię Damian, po wakacjach będę studentem drugiego roku informatyki na UAMie. Programuje od niesełna roku, moją ulubioną dziedzinią jest zdecydowanie Front-End.

Poza programowaniem zajmuję się montażem filmów. Dwa lata temu skończyłem swoją profesjonalną przygodę ze sportem, byłą to lekkoatletyka, a dokładniej biegi na 800 i 1500m. Miałem również swój epizod jako tancerz jumpstyle.

Poza tym lubię zdrowe jedzenie, piłkę nożną i dobrze dobrane kolory na stronach i aplikacjach webowych :smiley:

1 Like

Witamy w zespole :3

O, ja kiedyś troszeeeeczkę w tym siedziałem. Jakie filmy miałeś okazję montować?

Witam
Nazywam się Patryk. Aktualnie jestem studentem 1 roku Informatyki na WMI UAM.
Pierwszy prosty program napisałem w Pascalu niecałe10 lat temu. Od czasów liceum pozostałem przy C++ i javascripcie.
Aktualnie rozwijam się w kierunku Front-Endu a dokładniej React, choć planuję również rozwijać się w kierunku Back-Enda.
Niestety w najbliższym czasie raczej będziemy widzieli się rzadko, gdyż nie posiadam laptopa.

2 Likes

Cześć, mam na imię Rafał, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem do programu mentoringowego aby nauczyć się oraz zdobyć trochę doświadczenia co na pewno się przyda tym bardziej, że przynajmniej na wstępie Front-End mnie zainteresował a poza tym podstawy, np. C++ tez oczywiście już zdążyłem poznać. Jeżeli chodzi o aktywność offline to lubię wszystkie dziedziny sportu zarówno uprawiać jak i oglądać w tv. Oczywiście dobry film muzyka też często mi towarzyszą ;)))

1 Like

Cześć, mam na imię Paweł, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem tutaj żeby nauczyć się czegoś nowego i zdobyć jakieś doświadczenie. Lubie każdy rodzaj sportu zarówno uprawiać jak i oglądać. Poza tym uwielbiam spędzać czas na Netflixie lub czytać książki :smiley:

1 Like

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem studentem 4 roku informatyki. Dołączyłem do sealcode by poprawić moje umiejętności w zakresie tworzenia aplikacji webowych, a także troszkę zarobić, poznać ciekawych ludzi i zrobić coś fajnego :slight_smile:

1 Like

Hej, mam na Imię Antonio. Z informatyką miałem okazję zacząć swoją przygodę już jakiś czas temu, mianowicie wtedy gdy poszedłem do technikum o tym samym charakterze. Czym się bawiłem? Szczególnie robiłem wiele z zakresu HTML, CSS trochę mniej JS (FrontEnd). Obecnie jestem studentem I roku informatyki na UAM’ie. Czego szukam w Sealcode? Wiedzę bo wiedza rodzi wiedzę :smiley: Mam nadzieję, że to będzie owocna współpraca :slight_smile:

1 Like

Cześć :grinning:
Jestem Natalia, swoją przygodę z Sealcode rozpoczęłam na kursach prowadzonych przez Mikołaja Szumigalskiego a później Stanisława Gołębiewskiego. Skutecznie zachęcili do nauki js, html, css, stąd zaczęło się pojawiać moje dalsze zainteresowanie front endem. Chcąc się więcej nauczyć, postanowiłam wziąć udział w programie mentoringowym :slight_smile: Liczę, że to poszerzy mocno moją dotychczasową wiedzę.

2 Likes

Cześć :smiley:
Nazywam się Łukasz, jestem studentem 3-roku informatyki w Poznaniu. Do tej pory zajmowałem się głównie C# i c++, jednak po ostatnim stażu w Komputroniku zainteresowałem się Js oraz Vue, a po mail od sealcodu stwierdziłem, że to doskonała opcja to podszkolenia swoich umiejętności. Dodatkowo w wolnym czasie zajmuję się prowadzeniem sesji RPG w Dungeon and Dragons :wink:

2 Likes

Dzień dobry, cześć i czołem.
Nazywam się Karol i jestem studentem 3-ciego roku informatyki. W ciągu mojej studenckiej kariery zajmowałem się głownie backendem w C#. Znam też trochę Pythona. Przyszedłem tutaj, ponieważ uznałem, że czas nauczyć się trochę frontendu oraz zdobyć doświadczenie oraz nowe znajomości.

W wolnym czasie lubię chodzić(czasami nawet biegać) po Poznaniu, grać ze znajomymi w DnD oraz słuchać muzyki.

2 Likes

Cześć!
Mam na imię Krystian, dopiero zacząłem studiowanie informatyki na UAMie. Dołączyłem do sealcode, żeby zdobyć więcej motywacji do działania w zakresie WebDevu - w grupie zawsze raźniej, szlifować to o czym już jakieś pojęcie mam, no i oczywiście nauczyć się nowych technologii. Jestem po technikum informatycznym. Jeśli chodzi o pisanie stron - myślę, że HTML i CSS znam na dosyć dobrym poziomie, jednak JS, PHP, MySQL też nie są mi obce, coś tam w nich robiłem. Mam nadzieję podszkolić się w node.js, którego dosłownie tylko poznałem i reszcie przydatnych technologii. Poza siedzeniem przed kompem lubię sobie poćwiczyć, tak dla lepszego samopoczucia - programowanie i sport, to jest życie :stuck_out_tongue: Liczę na miłe towarzystwo i owocną współpracę :v:

2 Likes

Cześć!
Mam na imię Przemek, jestem studentem informatyki pierwszego roku na UAM’ie. Przyszedłem do sealcode, żeby poprzez praktykę zdobyć wiedzę na temat WebDevu. Mimo iż moim ulubionym zajęciem jest programowanie w C/C++, a samymi stronami internetowymi nigdy się nie interesowałem. Mam nadzieję że praca z Wami sprawi, że polubię kodzić stronki :slight_smile: Poza zamiłowaniem do programowania, jestem zapalonym graczem i sportowcem (basen, rower i siłownia). Uwielbiam też uczęszczać do kina i dobrze zjeść :hamburger:
Mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna :slight_smile:

1 Like

Hej!

Jestem Ania i “I’m going on an adventure!” - studiuję 1 rok Informatyki. Od mniej więcej półtora roku programuję dla przyjemności. Zaczynałam od C, C++, ale zdecydowanie moje zainteresowania siedzą gdzie indziej, to znaczy w aplikacjach webowych oraz projektowaniu stron. Poznałam HTML-5, CSS, trochę JS, a także skubnęłam nieco back-endu, ale tylko w celach “użytkowych”, specjalnie do aplikacji, którą się zajmowałam. Poza programowaniem kończę inżynierkę na polibudzie, gram na pianinie i jeżdżę na motocyklu (ale nie łącząc tych dwóch czynności na raz :D) Mam nadzieję, że w SealCodzie popracuję nad profesjonalnymi stronami i aplikacjami, poznając nowe technologie, środowiska i rozwijając intuicję programistyczną, w miłej atmosferze :slight_smile:

1 Like

Cześć, mam na imię Jan, jestem na 3 roku informatyki na UAM, dołączyłem tutaj żeby nauczyć się czegoś nowego i zdobyć jakieś nowe doświadczenie. W ciągu mojej studenckiej kariery zajmowałem się głownie backendem w Javie(Springboot). W wolnym czasie lubię grać ze znajomymi w BF1, Fortnite oraz słuchać muzyki.

1 Like

Poprzenosiłem wszystkie posty w jeden wątek, bo zaczynało się robić tłoczno. Witam wszystkich!!

Cześć, jestem Marcin, studiuję na 2 roku informatyki na UAM. Dołączyłem do Sealcode aby wypełnić produktywnie czas ciekawymi projektami szkolącymi mnie w WebDevie, dostać rady od bardziej doświadczonych kolegów, rozwijać swoją pasję i dostać po studiach fajną pracę :slight_smile:. Staram się jak najbardziej podszkolić zwłaszcza w Javascripcie, mój ulubiony framework obecnie to Vue.js. Pisałem też kilka małych projektów w Pythonie, PHP, C# i liznąłem Javę. Oprócz WebDevu pasjonuje mnie też geografia, zamierzam jako jeden z przyszłych projektów stworzyć generator losowych miast, aczkolwiek zobaczymy jak z tym pójdzie :smiley:. Lubię też rysować, malować i tworzyć muzykę elektroniczną. Postaram się wnieść ile tylko mogę do Sealcode’u, albo w każdym razie tyle, ile mi starczy czasu :stuck_out_tongue:

1 Like

Cześć :smile:
Jestem Bartosz i jestem studentem III roku na wydziale WMI. Jeśli chodzi o programowanie to już trochę “liznąłem” parę języków jak C#, C/C++, Java, SQL oraz teraz głównie razem z Sealcode chciałbym poszerzyć wiedzę w zakresie front-endu. Poza szkołą i programowaniem lubię podróżować oraz sport (piłka nożna, siatkówka, biegi).

1 Like

Cześć!

Mam na imię Adrian i aktualnie jestem na pierwszym roku Informatyki na wydziale WMI. Pierwszy rok zaczynam po raz trzeci. Poprzednie dwa razy porzucałem studia żeby wylecieć na kilka miesięcy do Australii i z paru innych powodów. Lubię podróżować, została mi do odkrycia jeszcze Ameryka Płn. jak i Pd. Poza tym uwielbiam sport, biegam amatorsko od wielu lat, często siedzę na basenie i czasem chwytam się innych zajęć jak starczy czasu. Swego czasu trenowałem boks.

Dwa lata temu zacząłem pracować w branży IT zajmując się front endem (różnie, trochę JS, trochę CSS i zacząłem w React). Aktualnie w tej samej firmie pracuję jako koordynator testów automatycznych przeglądarkowych (Selenium) oraz mobilnych (Appium). Wciąż dokształcam się w kierunku front endu. Samodzielnie rozwijam się w kierunku JS, Node.js, PHP, React & Redux, itp.

Chciałbym wciąż się rozwijać i właśnie dlatego tu jestem. Poza tym aż do inżynierki nie mam zamiaru już nigdzie wylatywać na dłużej, więc tym razem na pewno nie porzucam studiów :wink:

Pozdrawiam!

2 Likes

Cześć!

Mam na imię Krzysztof i studiuję informatykę na UAMie. Dopiero zaczynam przygodę z programowaniem, ale mam dużo chęci do nauki. Obecnie programuję w C++, ale HTML i CSS nie są mi obce. Dołączając do Sealcode mam na celu nabrać doświadczenia, które pomoże mi w dalszej pracy. Liczę na miłą i pozytywną atmosferę :smile:
Pozdrawiam !

1 Like