Foczy Spływ Kajakowy 2019!

Zapraszam Was wszystkich na Sealcode’owy Spływ Kajakowy! Podobnie jak w zeszłym roku spłyniemy rzeką Wełną.

Koszt całej wyprawy to 45zł (wypożyczenie kajaków i spływ) + 19,60 zł (bilety normalne PKP w dwie strony), czyli ~65 zł za osobę (studenci ~55 zł).

Można zabierać znajomych / swoje +jeden :wink:

Będziemy spływać rzeką przyjazną początkującym.

Musimy zarezerwować kajaki, dlatego proszę zainteresowanych udziałem o udzielenie się w ankiecie do soboty.

  • 24 sierpnia (sobota)
  • 25 sierpnia (niedziela)
  • 31 sierpnia (sobota)
  • 1 września (niedziela)
  • 7 września (sobota)
  • 8 września (niedziela)
0 voters

Proszę o napisanie w odpowiedzi pod tym postem, jeżeli ktoś głosuje w imieniu więcej niż jednej osoby (np. wie że kogoś ze sobą weźmie)

Wszelkie sprawy organizacyjne mają się podobnie jak w zeszłym roku:

https://forum.sealcode.org/t/sealcodowy-splyw-kajakowy-w-lipcu/295

A więc termin wybrany! Jedziemy 8-go września. Do zobaczenia! :muscle:

Z początkiem września będzie nowy rozkład pociągów, dlatego jeszcze nie mogę podać konkretnych detali odnośnie godzin, ale dam znać jak tylko się wyłonią. Najpewniej wyjeżdżamy z Poznania około 9:00, a na miejscu będziemy około 10:00. Powrót pewnie wczesnym wieczorem - 18/19.

WAŻNE: jak ktoś się zdecyduje żeby wziąć udział, to proszę wcześnie dać znać, abyśmy mieli pewność, że uda się zarezerwować kajaki na ten dzień. Z góry dzięki! :slight_smile:

Dograłem szczegóły rezerwacji, więcej info na spływowej grupie na telegramie :slight_smile:

Pogoda nie dopisała więc zamiast na spływ pojechaliśmy na Jump Arenę :wink: